Статья о фестивале Булат-2019 на сайте ВсіСуми

На сайте ВсіСуми опубликована статья о фестивале «Булат-2019″

 

У Сумах відбувся Міжнародний фестиваль авторської пісні та співаної поезії “Булат”
Анастасія Літвіненко 24 апреля 2019 в 15:15

14 квітня у Палаці культури Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання відбувся гала — концерт ХХХI Міжнародного фестивалю авторської пісні та співаної поезії “Булат”, який тривав протягом трьох днів. В ході конкурсного відбору було визначено його лауреатів і дипломантів, які отримали дипломи, подарунки, сертифікати студії звукозапису та символічні призи: шоколадний мікрофон, шоколадний фотоапарат тощо. Лауреатами стали: Ігор Титаренко (Суми), Ганна Верховцева (Суми), Ірина Булахова (Суми), Оксана Чепіжна (Северодонецьк), Катерина Коренева і Олексій Фесенко (Суми), Ганна Білоножко і Валентина Смирнова та інші.


В ході гала-концерту з уривком свого твору «Роман про життя», який має глибокий філософський зміст яскраво виступила відома українська письменниця Ірен Роздобудько. А Юрій Чайка (Харків) у власному саркастичному та веселому перекладі на українську мову проспівав пісню про «Синього птаха» з репертуару Андрія Макаревича. Цю ж гумористичну тему підхопили його землячки – жіночий колектив, які у неповторній, душевній манері виконали пісню «Рюшечки», піднявши настрій всім присутнім у залі. А Олег Папенко (Дніпро) об’єднав усіх присутніх теплою і душевною піснею про друзів. Цю ж щирість почуттів донесла у своїй пісні «Давай посадимо сад» Тетяна Руднева. Цікавинкою даного фестивалю стало те, що співаків, як у калейдоскопі змінювали яскраві, неповторні і самобутні виступи талановитих поетів. Серед яких лауреат конкурсу Ганна Верховцева, яка чуттєво прочитала власний вірш «У світі слів». Крім того, у неповторній і душевній манері поділився власними поетичними рядками «У тумані розтанула печаль» на філософську тематику гість із США Петро Тютюник. Він присвятив їх почуттям, які минули і сенсу життя. А його син – відомий художник, мураліст і ілюстратор Михайло Тютюник – протягом фестивалю малював на сцені картину, на якій зобразив гітару, що визирає з-за куліс, презентувавши її клубу авторської пісні «Булат». Вдячністю за цей символічний подарунок стали раритетні значки із символікою клубу «Булат» та подарунки від президента клубу Ігоря Добровольского і художнього керівника фестивалю Алли Титаренко.

До речі, фестиваль відкрив багато молодих талантів. Серед яких: лауреат конкурсу Ігор Титаренко (Суми), який динамічно, роково і драйвово виконав пісню з репертуару Володимира Висоцького «Ямщик». Крім того, переможцями конкурсу стали і гості фестивалю – молодіжний «Театр на Подолі» та колектив із міста Запоріжжя, які порадували присутніх яскравими виступами. Приємним сюрпризом для глядачів стала пісня «Робимо своє» з репертуару польського співака Войцеха Млинарського, яку в запальній манері виконав Театр поетичної пісні «La Chanson» (Суми).

Загалом в ході гала-концерту прозвучало більше 100 композицій на різну тематику: філософську, ліричну, гумористичну, присвячену порам року, природі, почуттям. А яскравим акордом стала пісня з репертуару Булата Окуджави у виконані всіх учасників фестивалю. Наприкінці гала-концерту його організатори анонсували про проведення ХХХII Міжнародного фестивалю авторської пісні та співаної поезії “Булат”. Тож будемо з нетерпінням чекати зустрічі з самобутніми і яскравими виконавцями і співаками з усієї України, а можливо, як показав нинішній фестиваль і з інших країн світу.

 

Источник — ВсіСуми

Добавить комментарий


О КЛУБЕ

Клуб авторской песни "Булат" - это некоммерческое, неполитическое объединение единомышленников, любителей и ценителей жанра авторской песни. В своей деятельности Клуб направлен на развитие жанра авторской песни и руководствуется коллегиальными решениями членов Клуба.

ПОИСК ПО САЙТУ

Мы в социальных сетях: