Результати Молодіжного фестивалю 2019

Результати XIX молодіжного фестивалю

З 7 по 8 грудня в Сумах відбувся XIX міський відкритий фестиваль авторської пісні та співаної поезії серед учнівської молоді.

 

Результати конкурсу фестивалю

I вікова категорія (до 11 років)

Номінація «Автори»
Лауреат ‑ нема
Дипломант – нема

Номінація «Автори музики»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Виконавці»
Дипломант ‑ Кравченко Марія (ССШ №10, керівник Радчук Наталія Іванівна)
Лауреат ‑ Гаврюшенко Євгенія (КУ ССШ № 29, керівники Овчаренко Тетяна Миколаївна, Галахова Оксана)
Лауреат ‑ Лазаренко Ілля (ССШ №7, керівник Лінченко Олена Євгенівна)

Номінація «Виконавці класики АП»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Поети»
Дипломант ‑ нема
Лауреат ‑ Касьянов Денис (ССШ №29)
Спеціальний приз «Надія фестивалю» ‑ Лошак Анастасія (ССШ №29)

 

Номінація «Ансамблі»
Дипломант ‑ Падалка Домініка, Старостенко Вікторія (ССШ №10, керівник Радчук Наталія Іванівна)
Лауреат ‑ Ансамбль Молодша группа «Мозаїка» (Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Паненко Галина Леонідівна)
Спецприз «Авторська робота» ‑ Олійник Володимир (Сумський Палац дітей та юнацтва)

 

II вікова категорія (12-14 років)

Номінація «Автори»
Лауреат ‑ нема
Дипломант – нема

Номінація «Автори музики»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Виконавці»
Дипломант ‑ Мартинова Анна (Лікарський НВК, керівник Радчук Наталія Іванівна)
Лауреат ‑ Літвінова Анастасія (ССШ №7, керівник Нюкін Віталій Володимирович)

Номінація «Виконавці класики АП»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Поети»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Ансамблі»
Лауреат ‑ Ансамбль НВК 16 «Перлинка» (НВК №16, керівник Базилева Світлана Анатоліївна)
Дипломант ‑ нема

 

III вікова категорія (15-18 років)

Номінація «Автори»
Лауреат – нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Автори музики»
Лауреат ‑ нема
Дипломант ‑ нема

Номінація «Виконавці»
Лауреат ‑ Шкарупа Даніїл (Сумський машинобудівний коледж, керівник Титаренко Алла Валентинівна)
Лауреат ‑ Базилева Юлія (СВУМіК ім. Бортнянського, керівник Лелюшкіна Раїса Іванівна)
Спеціальний приз «Туристична романтика» ‑ Кириченко Ярослав (Сумський Палац дітей та юнацтва)

Номінація «Виконавці класики АП»
Лауреат ‑ Сафронова Євгенія (СВУМіК ім. Бортнянського, керівник Овчаренко Тетяна Володимирівна)
Дипломант ‑ нема

Номінація «Поети»
Лауреат ‑ нема
Лауреат ‑ нема

Номінація «Ансамблі»
Лауреат ‑ Ансамбль юнаків «Мозаїка» ПДЮ (Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Паненко Галина Леонідівна)
Лауреат ‑ Ансамбль старша група «Мозаїка» ПДЮ (Сумський Палац дітей та юнацтва, керівник Паненко Галина Леонідівна)

 

Добавить комментарий






О КЛУБЕ

Клуб авторской песни "Булат" - это некоммерческое, неполитическое объединение единомышленников, любителей и ценителей жанра авторской песни. В своей деятельности Клуб направлен на развитие жанра авторской песни и руководствуется коллегиальными решениями членов Клуба.

ПОИСК ПО САЙТУ

Мы в социальных сетях: